O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Kinga Olszewska powstała w celu świadczenia kompleksowej pomocy prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.

Oferta Kancelarii jest nieustannie dostosowywana do indywidualnych potrzeb oraz możliwości poszczególnych Klientów, dzięki czemu profesjonalne usługi prawne mojej Kancelarii są dostępne zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych na bardzo korzystnych warunkach.

W swojej działalności Kancelaria koncentruje się na znalezieniu właściwego, indywidualnego rozwiązania dla konkretnego problemu prawnego Klienta, zażegnaniu istniejących konfliktów oraz przede wszystkim na działaniach zapobiegających powstaniu sporów i problemów prawnych w przyszłości. Doświadczenie zawodowe oraz zdobyte kwalifikacje w wielu dziedzinach prawa służą z kolei profesjonalnej i wszechstronnej analizie konkretnej sytuacji prawnej każdego Klienta.

Priorytetem Kancelarii jest profesjonalizm, uczciwość i efektywność działania, przy jednoczesnym dążeniu do osiągnięcia maksymalnego poziomu prawnej ochrony interesów Klienta. Co więcej – Kancelaria dokłada wszelkich starań, aby relacje z Klientem przebiegały w przyjaznej, pełnej życzliwości i zrozumienia atmosferze.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, Kancelaria świadczy usługi prawne także w siedzibie Klienta oraz na odległość tzn. przy wykorzystaniu środków telekomunikacyjnych (telefonu, korespondencji elektronicznej). Korzyścią płynącą z tej formy współpracy jest możliwość zaoszczędzenia cennego czasu Klienta, a także szybkie powierzenie Kancelarii zadania i następnie jego wykonanie.

Celem zagwarantowania Klientom kompleksowej obsługi prawnej Kancelaria ściśle współpracuje z rzetelnymi Kancelariami Notarialnymi, Kancelariami Komorniczymi, tłumaczami przysięgłymi oraz biurem rachunkowym.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą oraz nawiązania współpracy z Kancelarią.

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl